Flaga en Flaga pl
gwiazda

Wyjazdy motywacyjne

Czy w dobie stosunkowo dobrze rozwiniętej branży firmowych wyjazdów motywacyjnych w Polsce, gdzie zapraszani kluczowi klienci firmy, przedstawiciele handlowi, dealerzy samochodowi, pracownicy, widzieli już wiele atrakcyjnych miejsc na świecie w ramach odbytych wyjazdów, można jeszcze czymś Państwa zaskoczyć? Z pewnością! Wyzwaniem na dzisiaj nie pozostaje jedynie kwestia „gdzie”, ale również „za ile”, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości obsługi i standardów, do których przyzwyczajeni są klienci zlecający tego typu wyjazdy.

Myślicie Państwo o realizacji kolejnego niezwykłego projektu, organizujecie przetarg, a może wyczuwacie rutynę w obsłudze dotychczasowego organizatora Waszych projektów? Proszę dać nam zatem szansę, zapraszamy do współpracy!


Nie jesteśmy nowicjuszami na rynku. Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów, którzy nabierali cennego doświadczenia przy największych projektach realizowanych w branży na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat (tak naprawdę od chwili organizacji pierwszych zagranicznych wyjazdów incentive w Polsce). Wielu z nas współpracuje z czołowymi firmami na rynku przy koordynacji tego typu projektów również w dniu dzisiejszym.

Nasze doświadczenie chcemy przełożyć na nową jakość obsługi zlecanych projektów, stawiając zarazem czoło wyzwaniom, jakie niesie obecnie ze sobą wymóg konkurencyjnych cen, przy zachowaniu możliwie największej ilości elementów typu „wow factor” podczas naszych realizacji.


Nad sprawną realizacją projektu za granicą będą również czuwali nasi biznesowi partnerzy, grono profesjonalistów wyselekcjonowanych przez lata w większości krajów świata, dyspozycyjnych i dbających o każdy detal na miejscu.

Pozbawieni rutyny w naszym działaniu (wyłącznie autorskie programy), postaramy się każdorazowo dopasować do Państwa oczekiwań. Służymy profesjonalnym doradztwem na etapie planowania projektu wyjazdowego. Etap szczegółowego dopracowania oferty i projektu pozwoli obu stronom uniknąć niespodzianek na etapie jego realizacji.
Jesteśmy szczegółowi do bólu. Przekonajcie się Państwo! Dajcie się dopieścić!
 POPRZEDNIA
1 | 2 | 3
NASTĘPNA