Flaga en Flaga pl
gwiazda

O nas

Witamy na stronie firmy Impressive Travel!

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego pomysłu na planowany wyjazd motywacyjny, zaskakującego miejsca na organizację konferencji, firmowego wydarzenia specjalnego, trafili Państwo pod właściwy adres.

Nasz doświadczony zespół pozostaje do Państwa dyspozycji od etapu doradztwa i planowania do złożenia najbardziej satysfakcjonującej oferty oraz realizacji projektu w każdym najdrobniejszym szczególe. Grono specjalistów z branży MICE będzie czuwało nad sprawną realizacją Państwa zamierzeń na każdym etapie współpracy.

 

Ryszard Studnicki

Arabista, podróżnik, profesjonalista z branży MICE. Jeszcze w czasie studiów, podczas pobytu na rocznym stypendium naukowym w Egipcie, dotarł do najdalszych zakątków Północno-Wschodniej Afryki, odwiedzając Sudan i Erytreę. Prywatnie (wraz z żoną) zwiedził niemal cały Bliski Wschód, przemierzył znany hippisowski szlak lądowy przez Europę, Turcję, Iran do Pakistanu i dalej do Indii i Nepalu. Wspólnie odwiedzili liczne kraje Ameryki Łacińskiej. Następnie przyszła kolej na wyjazdy kulturowo-poznawcze i safari z małymi grupami turystów po bezdrożach Północnej i Południowej Afryki, w końcu na wyprawy w liczne egzotyczne zakątki na całym świecie, odwiedzane w charakterze pilota i koordynatora wyjazdów motywacyjnych. Współtworzył dział wyjazdów motywacyjnych i zagranicznych wydarzeń specjalnych w jednej z firm branży MICE (ówczesnego lidera na polskim rynku), szefował mu przez blisko 10 lat. Autor wielu pionierskich programów, organizator i koordynator największych tego typu wydarzeń i projektów w branży.


zabezpieczenia prawne i finansowe