Flaga en Flaga pl
gwiazda

Funkcyjny serwis informacyjno-rezerwacyjny

Z doświadczenia wiemy, jak bardzo żmudny i uciążliwy potrafi być proces koordynacji zbierania wymaganych danych związanych z potencjalnymi uczestnikami wyjazdu, zarówno dla zleceniobiorcy, jak i dla przedstawicieli zleceniodawcy. W coraz większym stopniu standardem wychodzącym naprzeciw tego typu trudnościom jest oferowanie klientom specjalnie dedykowanego systemu informacyjno-rezerwacyjnego.

Każdemu klientowi, z którym podpiszemy umowę na realizację zleconego projektu, oferujemy również (na promocyjnych warunkach) niezwykle pomocne narzędzie w postaci funkcyjnego systemu informacyjnego i rezerwacyjnego, każdorazowo dedykowanego dla realizowanego przedsięwzięcia. Będziemy w nim mogli zawierać informacje niezbędne dla potencjalnych uczestników projektu na etapie przygotowania do wyjazdu, zawierać informacje marketingowe na temat samego projektu, a jednocześnie, dzięki automatycznemu systemowi rezerwacyjnemu,


odciążyć przedstawicieli wyznaczonych ze strony klienta do koordynacji danego wydarzenia, w kwestii wszelkich procedur rezerwacyjnych, zmian zachodzących na listach w międzyczasie etc. Na podstawie indywidualnych zgłoszeń ze strony wyznaczonych uczestników wyjazdu, system automatycznie wygeneruje niezbędne listy rezerwacyjne (między innymi na przeloty samolotowe, hotelowe rooming listy etc.).
 POPRZEDNIA
1 | 2
NASTĘPNA