Flaga en Flaga pl
gwiazda

Oferta dla VIPs

Programy autorskie dla VIPs czyli o sztuce zaskakiwania słów kilka…
W zasadzie warto w tym miejscu postawić sobie pytanie, czy istnieją jeszcze w Polsce, na świecie miejsca, atrakcje, które są w stanie wyzwolić choćby niewielką ilość adrenaliny u osób znających z autopsji każdy egzotyczny zakątek świata ?
Z pewnością tak!
Łagodzącym balsamem na osłabione codziennym stresem menedżerskie dobre samopoczucie jest zarówno szczypta dostojnego snobizmu, jak i często niesłusznie pomijana w takich przypadkach prostota.
Dla jednych prawdziwym wyzwaniem będzie nurkowanie w klatce z rekinami (RPA), przelot odrzutowcem bojowym (RPA) czy przejazd samochodem formuły Nascar na torze w Las Vegas, dla innych widok ośnieżonych tatrzańskich szczytów w maju z obsypanej o tej porze roku krokusami Rusinowej Polany.
W sztuce zaskakiwania podobną wartość może mieć zarówno prastary rocznik


szlachetnego wina serwowanego do kolacji w jednej z toskańskich willi, jak i wisiorek z koralikami wręczony przez indiańską dziewczynkę z plemienia Warao podczas pobytu w dżungli nad Orinoko.
Różnica z pozoru kolosalna w rzeczywistości może być bardzo subtelna.
Dla wielu kolejny zegarek szwajcarskiej firmy Patek będzie wyrazem przynależności do kasty „wybrańców”, inni nie zwrócą na niego baczniejszej uwagi.
Dla jednych i drugich proponujemy autorskie rozwiązania na najwyższym poziomie.
Sztukę dopieszczania traktujemy tak naprawdę jako sztukę spełniania marzeń, tych „zwykłych” i tych „kosmicznych”.
 POPRZEDNIA
1 | 2
NASTĘPNA